W ten czwartek- biuro nieczynne

Uprzejmie informujemy, że w dniu 21.11.2019 (czwartek)
nasze biuro będzie NIECZYNNE. Uczestniczymy w szkoleniu ze zmian podatkowych

Kliencie, jeśli jesteś zainteresowany najnowszymi zmianami w przepisach podatkowych też możesz uczestniczyć w tym szkoleniu. O szczegóły pytaj w naszym biurze.

Główne tematy szkolenia: podzielona płatność (split payment), Biała Lista, nowe zasady WDT, faktury do paragonów tylko z NIP.

 

PODATEK Biuro Rachunkowe Wrocław

Zastrzeżenia prawne.Materiały przedstawione na naszej stronie internetowej są przeznaczone jedynie do celów informacyjnych. Żadna z informacji znajdujących się na tej stronie internetowej nie stanowi porady podatkowej ani prawnej. Osoby zainteresowane uzyskaniem bardziej szczegółowych informacji lub porad dotyczących kwestii zawartych na tej stronie proszone są o skontaktowanie się bezpośrednio z Kancelarią Rachunkową Krzysztof Krukowski. Dokładamy starań, aby przedstawiane informację były kompletne, prawdziwe i aktualne. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ewentualne braki w zamieszczonych materiałach, ani możliwe rezultaty działań podjętych w oparciu o nie. Wykorzystanie materiałów zawartych na stronie oraz samej strony, w całości lub części, w celu innym niż użytek osobisty, wymaga pisemnej zgody właściciela Kancelarii Rachunkowej.