Rozpoczynamy zmianową pracę zdalną

Z uwagi na aktualną sytuację spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników, jesteśmy zmuszeni do przejścia na zmianową pracę zdalną.

Obsługa księgowa bez zakłóceń
W związku z powyższym mogą nastąpić przejściowe utrudnienia w kontakcie telefonicznym z naszym biurem. Będziemy dokładać wszelkich starań, aby te niedogodności trwały jak najkrócej.
Bardzo prosimy o zrozumienie w tym zakresie, kierujemy się bezpieczeństwem naszych pracowników, aby obsługa księgowa Państwa firm mogła przebiegać bez zakłóceń.

Zdalny kontakt- wygodniej i bezpieczniej
Jednocześnie gorąco zachęcamy do ograniczenia osobistych wizyt w naszym biurze i korzystania z narzędzi zdalnego kontaktu tj. e-mail, telefon. Dokumenty można dostarczać do nas drogą mailową lub zostawić w skrzynkach umieszczonych przy wejściu do naszych biur. Ponadto, firmy korzystające z Saldeo mają w tym programie możliwość dodawania skanów dokumentów kosztowych.

Zastrzeżenia prawne.Materiały przedstawione na naszej stronie internetowej są przeznaczone jedynie do celów informacyjnych. Żadna z informacji znajdujących się na tej stronie internetowej nie stanowi porady podatkowej ani prawnej. Osoby zainteresowane uzyskaniem bardziej szczegółowych informacji lub porad dotyczących kwestii zawartych na tej stronie proszone są o skontaktowanie się bezpośrednio z Kancelarią Rachunkową Krzysztof Krukowski. Dokładamy starań, aby przedstawiane informację były kompletne, prawdziwe i aktualne. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ewentualne braki w zamieszczonych materiałach, ani możliwe rezultaty działań podjętych w oparciu o nie. Wykorzystanie materiałów zawartych na stronie oraz samej strony, w całości lub części, w celu innym niż użytek osobisty, wymaga pisemnej zgody właściciela Kancelarii Rachunkowej.