Majówka – przerwa w pracy biura

Szanowni Klienci! Uprzejmie informujemy/przypominamy, że w związku z corocznym urlopem na przełomie kwietnia i maja nasze biura będą nieczynne w dniach 29.04 (poniedziałek), 30.04 (wtorek) i 02.05 (czwartek).

W przypadku pilnych, awaryjnych sytuacji prosimy o kontakt na poniższe maile: biuro@podatek.info.pl lub biuro@infopodatek.pl

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, a z dokumentami, pytaniami czy telefonami zapraszamy do 26 kwietnia włącznie.

Zastrzeżenia prawne.Materiały przedstawione na naszej stronie internetowej są przeznaczone jedynie do celów informacyjnych. Żadna z informacji znajdujących się na tej stronie internetowej nie stanowi porady podatkowej ani prawnej. Osoby zainteresowane uzyskaniem bardziej szczegółowych informacji lub porad dotyczących kwestii zawartych na tej stronie proszone są o skontaktowanie się bezpośrednio z Kancelarią Rachunkową Krzysztof Krukowski. Dokładamy starań, aby przedstawiane informację były kompletne, prawdziwe i aktualne. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ewentualne braki w zamieszczonych materiałach, ani możliwe rezultaty działań podjętych w oparciu o nie. Wykorzystanie materiałów zawartych na stronie oraz samej strony, w całości lub części, w celu innym niż użytek osobisty, wymaga pisemnej zgody właściciela Kancelarii Rachunkowej.