Jakość obsługi klienta jest dla Kancelarii Rachunkowej PODATEK priorytetem, w związku z tym wspieramy nasze doświadczenie, wiedzę i umiejętności poprzez współpracę z zewnętrznymi partnerami i dlatego nasze usługi znacząco wyróżniają się na rynku.

Partnerzy kancelarii rachunkowej Podatek

Business & Tax Attorneys

Jesteśmy grupą przyjaciół (doradców podatkowych i prawników) wyznającą te same wartości i mającą podobne podejście do życia i obowiązków zawodowych. Po niemal 15 latach pracy na stanowiskach kierowniczych w firmach tzw. wielkiej czwórki zdecydowaliśmy się założyć własną, niezależną firmę doradczą. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wesprzeć zarówno klientów korporacyjnych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Nasze usługi świadczymy także w języku angielskim oraz niemieckim.

BHP-WEGAAN

Obsługa w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy odbywa się na podstawie współpracy z renomowaną firmą BHP – WEGAAN.

Firmę tworzą profesjonalni pracownicy z pasją zajmujący się wszechstronną obsługą w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz prawnej ochrony pracy. Podstawowym celem firmy jest pomoc Pracodawcom w poprawie warunków pracy oraz zapewnienie bezpieczeństwa zdrowia i życia każdego pracownika. Po niemal 10 latach doświadczenia w szerokiej gamie przedsiębiorstwach są w stanie wesprzeć zarówno klientów korporacyjnych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych.

W swojej pracy za priorytet uznają bezkompromisowe podejście do jakości, zaufanie Klienta jako najwyższą wartość w biznesie i szczerość we wzajemnych relacjach – przyjmują zlecenia w zakresie swoich kompetencji i zawsze przekazują Klientowi obiektywną informację.

 

HOSSA HOUSE BIURO DORADZTWA NIERUCHOMOŚCI

Firma oferuje profesjonalne doradztwo, pośrednictwo i usługi w zakresie obrotu nieruchomościami w tym pośrednictwo w sprzedaży, kupnie lub wynajmie nieruchomości, pośrednictwo kredytowe, wycenę nieruchomości oraz usługi deweloperskie.

ZIELIŃSKA I WSPÓLNICY. KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH

Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym w zakresie obsługi osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego, świadczy również usługi w zakresie przeprowadzania badania DUE DILIGENCE przy transakcjach zakupu spółek.

MAGICPRINT S.C

Firma specjalizuje się w wielkoformatowych produktach reklamowych drukowanych na różnych materiałach, w dowolnym formacie, gwarantując rewelacyjną jakość, doskonałe odwzorowanie kolorów i niskie koszty.

Vertus Investment

Vertus Investment to Spółka, która powstała aby pomagać każdemu, kto chce zatrudnić swoje pieniądze, aby w pewny i bezpieczny sposób zarabiały dla niego na rynku nieruchomości. Wystarczy, że masz 10 tys. wolnych środków aby Twoje pieniądze mogły pracować dla Ciebie. Powinieneś skontaktować się z nami jeśli myślisz o inwestowaniu w nieruchomości i chociaż jedno z poniższych zdań pasuje do Ciebie:

– chciałbym zarabiać na inwestowaniu w nieruchomości, ale nie mam wystarczającej wiedzy w tej dziedzinie;

– mam zbyt mało środków, aby inwestować samodzielnie w nieruchomości;

– nie mam czasu, aby zajmować się czasochłonnym procesem związanym z inwestowaniem w nieruchomości;

– chciałbym, aby moje pieniądze pracowały dla mnie, abym ja mógł spędzać czas wolny, tak jak chcę.

A po godzinach, polecamy:

DINETTE BISTRO

Dinette powstała z przyjemności, jaką daje pyszny posiłek, z radości odkrywania nowych smaków, z umiłowania prostoty i naturalności w tym, co i jak jemy oraz satysfakcji z twórczego i zdrowego gotowania. Serwujemy dania współczesnej kuchni międzynarodowej z krótkiej sezonowej karty. Proponujemy autorskie, lekkie i inspirujące menu oparte na świeżych i naturalnych produktach, w którym klasycznym, dobrze znanym smakom towarzyszą intrygujące składniki. Zapraszamy codziennie – w pojedynkę i z przyjaciółmi – na śniadania, doskonałą kawę i ciasta, lekki lunch, popołudniowe przekąski z lampką wina, a także spotkania po pracy w swobodnej, niezobowiązującej atmosferze.


ZGRABNA SYLWETKA PAWEŁ CIECHAN

Zapraszają wszystkich, którzy pragną poprawić swoją sylwetkę, wytrzymałość oraz samopoczucie. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje właściwy dobór zestawu ćwiczeń i diety – co pozwala skutecznie osiągnąć założony cel.

PPHU JAKAR KAMIEŃ W TWOIM DOMU

Firma specjalizuje się w produkcji kamiennych kominków,tworzy kominki w różnych wzorach, kolorach oraz różnego rodzaju kamieniach,a produkty łączą w sobie zarówno walory estetyczne jak i funkcjonalne.

VILLA VALLE VERDE JUSTYNA PIĄTKOWSKA

Villa Valle Verde jest nowo otwartym pensjonatem w Stroniu Śląskim nieopodal Czarnej Góry. Bliskość wyciągów narciarskich oraz tras wycieczkowych sprawia, że jest doskonałym miejscem wypoczynku na każdą porę roku.