Biuro Rachunkowe – O nas

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to codzienne zmaganie się z nowymi wyzwaniami. Wzrost znaczenia firm konkurencyjnych, pojawianie się na rynku nowych produktów i usług, zmiany regulacji podatkowych to czynniki, które wymuszają na przedsiębiorcach zachowanie czujności. Śledzenie dokonujących się zmian rynkowych wymaga poświęcenia czasu i pieniędzy. Jako alternatywne, tańsze i bezpieczniejsze rozwiązanie, polecamy Państwu skorzystanie z usług, które oferujemy. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie rachunkowości. W czasie gdy nasze biuro rachunkowe zajmuje się sprawami księgowymi, kadrowo-płacowymi oraz analizami i raportami, Klienci którzy powierzyli nam swoje sprawy, mogą koncentrować się na opracowywaniu i wdrażaniu dróg rozwoju własnej firmy.

Właściciel firmy od 21 lat zajmuje się prowadzeniem księgowości firm o różnych profilach. Posiada Certyfikat Księgowy Ministra Finansów nr 28607/02, który uprawnia do wykonywania zawodu księgowego. Podobne certyfikaty posiadają również pracownicy naszego biura.

Adresatami naszej oferty są firmy o dowolnej wielkości i różnym profilu działalności. Nasze biuro rachunkowe, znajdujące się we Wrocławiu, obsługuje firmy należące zarówno do osób fizycznych, jak i do spółek. Zakres oferowanych usług obejmuje reprezentację klientów przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Działając zawsze według obowiązujących przepisów prawnych, dążymy do maksymalnego obniżenia obciążeń podatkowych naszych Klientów.

Certyfikowane Biuro Rachunkowe WrocławGodne zaufania i renomowane biura rachunkowe powinny być członkami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Jest to jedna z najstarszych i największych w Polsce Instytucji, która skupia wokół siebie przedstawicieli szeroko rozumianego środowiska księgowego. Prezesem zarządu stowarzyszenia jest prof. dr hab. inż. Zbigniew Luty z Uniwersytetu Ekonomicznego. Zadaniem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce jest m. in. weryfikacja kompetencji swoich członków. Miło nam poinformować, że jesteśmy członkiem tego elitarnego klubu zrzeszającego najlepszych księgowych w Polsce.

Gwarantujemy profesjonalne i rzetelne doradztwo w kwestiach związanych z prowadzeniem działalności. Zapraszamy klientów z Wrocławia i okolic!

 

 

Poznaj nasze biuro:

One thought on “O nas

Comments are closed.